Rubriky
Nezařazené

Internetová aukce ve spolupráci s BK Děčín

aukce byla ukončena dne 18.2.2013 v 18:00

Pro tým BK Děčín nejsou důležité pouze sportovní výsledky, ale také bavit své fanoušky a pomáhat potřebným. Proto se rozhodli, ve spolupráci s nadačním fondem, uspořádat internetovou charitativní aukci, ve které si fanoušci mohou vydražit basketbalový míč podepsaným týmem reprezentace ČR 2012.

Pozn.:Basketbalový tým reprezentace ČR postoupil po šesti letech na Mistrovství Evropy, které se bude konat ve Slovinsku v roce 2013. Z týmu BK Děčín u reprezentace v roce 2012 působili: Mgr. Pavel Budínský (hlavní trenér), Mgr. Vladimír Hojka (kondiční trenér), Ing. Jakub Důra (manažer týmu), Jakub Houška (hráč – užší nominace), Luboš Stria (hráč – širší nominace).

Aukce je spuštěna 2.2.2013 ve 21:00 hod na stránkách BK Děčín a ukončena 18.2.2013 v 18:00 hod..

Do aukce se můžete dostat i přes tento odkaz.

http://www.bkdecin.cz/novinky/02-02-2013-aukce-basketbaloveho-mice/

Nadační fond Děti a Rodina

Nadační fond Děti a Rodina se zaměřuje na pomoc potřebným dětem a to hlavně těm, které se nachází v aktuální osobní nouzi, kterou si sami nezavinily a kteří mají touhu po lepším zítřku a kteří se nebojí naši pomoc opětovat svojí spoluprací s námi.

Děkuji za Váš zájem, zúčastnit se internetové aukce, protože jsem přesvědčena o tom, že bez něj se nemohou dít velké a dobré věci.

Realizace jednotlivých projektů Nadačního fondu Děti a Rodina by nebyla možná bez laskavých sponzorských darů společností a jednotlivců. Každý, byť jen drobný finanční dar nás přibližuje k našim cílům, tzn. pomáhat tam, kde to je nejvíce potřeba a kde to má smysl.

Budeme Vám proto velmi vděční, pokud se rozhodnete podpořit nás v našem úsilí.

Mgr. Sofie Wernerové
Ředitelka Nadačního fondu Děti a Rodina

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.